TECHNOBUD

Domy Prefabrykowane

Zakład Prefabrykacji w Niepołomicach

Technologia

Domy w technologii prefabrykowanej eliminują liczne wady  budowy domu w metodzie tradycyjnej:

  • Krótkim czasem realizacji. Stan surowy od 1 do 3 miesięcy w zależności od projektu. Ściany zewnętrzne Twojego domu dotrą na budowę w stanie gotowym do złożenia przez wyspecjalizowaną ekipę montażową. W ścianach zamontowane są peszle i puszki przyśpieszające proces rozprowadzenia instalacji elektrycznej i teletechnicznej oraz bruzdy pod instalacje cwu/co;
  • Wysoką jakością. Proces powstawania elementów prefabrykowanych podlega ciągłej kontroli na każdym jego etapie. Od projektu przez odbiór surowców, produkcję i element gotowy i montaż prefabrykatów. Zespół projektantów i wykonawców konstrukcji to jeden zgrany zespół, niweluje to miejsce na pomyłkę.
  • Długą trwałością. Do produkcji naszych prefabrykatów wykorzystujemy materiały najlepszej jakości potwierdzone odpowiednią dokumentacją materiałową. Budujemy domy na pokolenia.
  • Dbałość o środowisko. Przeniesienie produkcji domu do zakładowej hali umożliwia ograniczenie i segregacje odpadów, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w procesie produkcyjnym. Krótszy czas trwania budowy to mniejsze zużycie energii oraz porządek na budowie. Z troską o przyszłość naszej planety!
  • Twój komfort. Proces produkcji ścian został przeniesiony do hali produkcyjnej i jest kontrolowany przez naszą kadrę projektowo-inżynierską. Rozwiązania możesz skonsultować z bogatym w wiedze i doświadczenie zespołem. Prowadzenie i nadzór nad budową Twojego domu pełnią nasi inżynierowie i kierownicy budowy. Ty masz czas dla siebie i Twojej rodziny!

Na ciepłej płycie fundamentowej montujemy  zewnętrzne ściany prefabrykowane grubości 16 cm wykonane z betonu klasy C30/37.  Ścianki działowe  murowane z bloczka gipsowego gr. 10 cm. W zależności od typu domu stosujemy stropy typu filigran lub sufity podwieszane do więźby dachowej  pokrytej  blachą na rąbek wraz z pełnym orynnowaniem.

Oferta