Technobud Nowy Sącz

Poznaj Technobud

TECHNOBUD Nowy Sącz to firma działająca na rynku polskim, jak i zagranicznym od 2003 roku. Jest to tradycja i pasja, którą współtworzą wspaniali ludzie, a zarazem specjaliści w dziedzinie budownictwa.

Wykonawstwo

Naszą chlubę stanowi doświadczenie zdobyte na największych budowach w kraju i za granicą oraz kadra inżynieryjno-techniczna, której staramy się stworzyć najkorzystniejsze możliwości rozwoju zawodowego podczas realizacji największych projektów.

Koncentrujemy swoją działalność na realizacji specjalistycznych konstrukcji żelbetowych monolitycznych, montażu prefabrykatów betonowych oraz realizacji inwestycji w Generalnym Wykonawstwie.

Prefabrykacja

Zakład produkcji prefabrykatów w Niepołomicach ofertuje:

  • Sprzedaż gotowych prefabrykatów wytwarzanych na indywidualne zamówienie
  • Projekt – własny dział projektowych złożony z projektantów z dużym doświadczeniem i wysokimi kompetencjami
  • Produkcję na najwyższym poziomie
  • Montaż  przez własny dział wykonawczy

Doświadczona kadra

Profesjonalna załoga, to kolejny powód do naszej dumy. Nasz potencjał umożliwia realizację przedsięwzięć w krótkim czasie, a duże doświadczenie i wiedza techniczno-budowlana pozwala na rzetelne, terminowe i sprawne organizacyjnie wykonanie powierzonych nam zadań. Wysokie standardy pracy oraz jakość zrealizowanych przedsięwzięć sprawiają, że firma cieszy się bardzo dobrą opinią wśród inwestorów i największych firm budowlanych w Polsce.

Prestiżowe projekty

Jako potwierdzenie naszego profesjonalnego podejścia do każdego projektu z powodzeniem możemy wskazać realizację wzniesienia części konstrukcji stadionów na Euro 2012 w Gdańsku i Poznaniu. Prestiżowa budowa kompleksu Sky Tower we Wrocławiu to nasze kolejne osiągnięcie. Wszystko to pozwala nam plasować się w czołówce firm żelbetowych w Polsce.

Pracownicy to nasz skarb i fundament

Jesteśmy firmą odpowiedzialną, która nie zapomina o swoich pracownikach. Stwarzamy możliwości rozwoju, jak też stabilne warunki zatrudnienia. Dzięki temu, że rotacja pracowników w ciągu całego okresu działalności firmy jest minimalna, możemy określić siebie jako jedną, wielką rodzinę. Taka też właśnie atmosfera panuje w naszej firmie.

Naszej młodej kadrze staramy się stwarzać dobre warunki rozwoju zawodowego i godziwe wynagrodzenie. Owocuje to zaledwie kilku procentową rotacją załogi w ciągu 17 lat działalności firmy.

Pozycja i stabilność

Wszystkie te zalety złożyły się na wypracowanie w ciągu zaledwie 10-ciu lat od powstania w kwietniu 2003 roku znaczącej pozycji firmy na rynku usług budowlanych w Polsce. Stabilność zapewnia nam ustabilizowana pozycja na rynku usług budowlanych w Polsce a także ciągłe realizowanie w ramach jednej grupy kapitałowej własnych projektów deweloperskich które stanowią ok. 50 % wartości produkcji budowlano – montażowej firmy.

Dofinansowanie Unii Europejskiej

Monolityzacja prefabrykatów – projekt realizowany ze środków UE

Nasza firma uzyskała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 3.2: Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Podziałanie 3.2.2: Kredyt na innowacje technologiczne na realizację projektu pt. „Wdrożenie technologii wznoszenia budynków z zastosowaniem rozwiązań umożliwiających monolityzację prefabrykatów”. W tym celu został wybudowany w latach 2019-2021 w Niepołomicach własny Zakład Produkcji Prefabrykatów Żelbetowych.

Celem projektu jest wdrożenie do działalności TECHNOBUD Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp. K. nowej technologii wytwarzania polegającej na wznoszeniu budynków z zastosowaniem rozwiązań umożliwiających monolityzację elementów prefabrykowanych na budowie. Planowanym efektem będzie możliwość świadczenia przez TECHNOBUD Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp. k. innowacyjnej usługi w postaci wznoszenia budynków z zastosowaniem rozwiązań umożliwiających monolityzację elementów prefabrykowanych na budowie.

Wartość projektu:   14 804 150,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich:  5 150 169,67 PLN

Nagrody i wyróżnienia

Buduj Bezpiecznie 2016

Nasza firma uzyskała II miejsce w tegorocznej edycji Buduj Bezpiecznie za przygotowanie i realizacje budowy ZABŁOCIE Business Park.

Informacje prasowe

Aktualnie nie mamy żadnych informacji prasowych.

Sponsoring

Nasza firma to ludzie o wielkim sercu, którzy z chęcią wspierają potrzebujących. Chętnie wspomagamy placówki dydaktyczne i oświatowe dla dzieci i młodzieży. Czynnie uczestniczymy w różnego rodzaju przedsięwzięciach kulturalnych i rozrywkowych naszego regionu.

Otrzymane referencje

Przez wiele lat działalności współtworzyliśmy prestiżowe, rozpoznawalne budowle na terenie całej Polski oraz potrzebne i istotne dla wszystkich dziedzin życia placówki. Domy i apartamenty, miejsca rozrywki, stadiony, galerie handlowe, biurowce dla biznesu, placówki medyczne oraz infrastrukturę dla przemysłu, hale i fabryki.

Dzięki wypracowanemu zaufaniu możemy pochwalić się wieloma referencjami, a część z nich przedstawiamy poniżej. Mogą Państwo zobaczyć, jak inni oceniają nasze umiejętności oraz w jaki sposób układa się współpraca z nami.

Galeria Handlowa DRUKARNIA

W trakcie prowadzonych prac TECHNOBUD Nowy Sącz J. lwaiski W. Michalik M. Sejud Spółka Jawna wykazała się bardzo dobrą organizacją pracy oraz znajomością technik szalunkowych pozwalających na realizację tego trudnego zadania terminowo i zgodnie z wymaganiami jakościowymi.

Opus2 Investment

Stacja Dializ w Sandomierzu

Zakresy obejmowały wykonanie prac budowlanych – wznowieniowych – kubaturowych w technologii żelbetowej. W prowadzonych przez TECHNOBUD Nowy Sącz działaniach zauważało się profesjonalizm, terminowość, znajomość branży oraz dużą fachowość i staranność wykonywanych prac. INTERM Sp. z o.o. poleca firmę TECHNOBUD Nowy Sącz Sp. z o.o. wszystkim innym potencjalnym Inwestorom jako zaufanego i sprawdzonego partnera przy realizacji specjalistycznych prac w zwłaszcza w budownictwie medycznym.

Interm

Centrum Handlowe Lublin Plaza

Fachowy personel oraz bardzo dobra organizacja pracy pozwoliły na terminowe wykonanie robót, z zachowaniem należytej jakości i staranności. Polecamy firmę TECHNOBUD NOWY SĄCZ J.lwanski, W.Michalik, M.Sejud Spółka Jawna jako sprawdzonego i solidnego wykonawcę robót żelbetowych, realizującego powierzone zadania w sposób rzetelny i profesjonalny.

Strabag

Galeria Handlowa Plaza

Dobra organizacja pracy, doświadczenie i zaangażowanie kadry kierowniczej i pracowników fizycznych wskazują na pełny profesjonalizm firmy. Podkreślając nasze zadowolenie ze współpracy z firmą TECHNOBUD Nowy Sącz Sp. z o.o. chętnie i bez zastrzeżeń polecamy w/w firmę jako doświadczonego i kompetentnego wykonawca skomplikowanych robót żelbetowych.

Strabag

University Business Center

W trakcie realizacji firma TECHNOBUD NOWY SĄCZ wykazała się terminowym i jakościowym wykonaniem prac oraz dużą elastycznością organizacyjną co pozwoliło na planowe zakończenie i doprowadzenie do odbioru przez warszawski PINB. Mając na względzie powyższe, polecam firmę TECHNOBUD NOWY SĄCZ jako rzetelnego wykonawcę prac obiektów trudnych i wymagających znacznej wiedzy inżynierskiej. Wartość netto wykonanych robot wyniosła 10 028 000 zł.

SwedeCenter